Dům, byt a pozemek
jak prodat a koupit
bez starostí

Doporučujeme

Triky a podvody realitních kanceláří - jak se jim vyhnout a jak spolupracovat při prodeji nemovitosti.

 
Prodávám bez realitky

Realitní průvodce - pro majitele

Realitní průvodce - pro majitele

Krok první - ocenění

Nejjednodušší způsob jak stanovit prodejní cenu je prozkoumat, kolik stojí podobné nemovitosti v okolí. Podívejte se na internet, do novinové inzerce popřípadě oslovte sousedy, známé, kteří v poslední době svůj dům nebo byt prodávali či kupovali. V okamžiku, když znáte prodejní ceny podobných nemovitostí ve vašem okolí, stanovte vaši prodejní cenu.

Krok druhý - trh

Abyste svou nemovitost mohli prodat, musíte o ní především dát vědět. Nejrozšířenější je inzerce na internetu, proto je tu pro Vás server bezrealitky. Existuje mnoho realitních serverů, některé jsou určeny pouze pro realitní kanceláře, na jiných naleznete inzerci realitních kanceláří i inzerci soukromou. Bezrealitky je jediný server určený pouze pro přímé vlastníky nemovitostí. Každý návštěvník serveru bezrealitky tak má jistotu, že zde najde jen nabídku přímo od prodávajícího, která není navýšena o provizi realitních kanceláří.

Pokračování na BezRealitky.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x